Suvine töörütm hakkab lõppema

Riigikogul on istungitest vabal ajal teine töörütm. Kohustust ülikonna ja lipsuga ringi käia ei ole ning ka ajagraafik on vabam. Silmakirjalik oleks väita, et riigikogu liige ei vaja suvist patareide laadimist, koos perega puhkamist jmt. Jagus minugi mööduvasse suvesse nii ühte kui teist.

Alljärgnevalt mõned fotod koos selgitustega:

  Albus, Valgehobusemäel toimusid juuni lõpus Järvamaa eakate traditsioonilised suvepäevad. Mul oli eakatele ainult üks küsimus – kes toetab pensionide alandamist, tõstku käsi? Kaks kätt tõusis, ülejäänud olid häälekalt vastu.

 Väga emotsioonirikas oli laulu-ja tantsupidu. Piltidel hetked tantsupeo etenduselt, abikaasa ja poeg liikumas lauluväljaku poole ning hetk enne laulupeo kontserdi algust.

 Reformierakonna Paide piirkonna juht soovib eelviimast päeva maavanemana töötanud Üllar Vahtramäele jõudu ja edu linnapeaks kandideerimisel.

 Hiiumaa kohvikute päev on vaatamist (ja isegi järgitegemist) väärt üritus. Hetk enne külaliste tulekut ööbimispaigas.

Kohtumine Narva eakatega sealses Eesti majas algas toreda lauluga ning jätkus sotsiaalsetel teemadel. Kaasa pandi koduaias kasvatatud erilisi tomateid ning lubadus sügisel parlamenti külastada.

 Riigikogulaste pannkoogikohvik on samuti saamas traditsiooniks Reformierakonna suvepäevadel. Nii ka sel aastal Toosikannu puhkekeskuses. Tallinna linnapea kandidaat Keit Pentus ja fraktsiooni ase-esimees Rain Rosimannus tegid kooke ja mina jagasin laiali.

Lihtsalt neli ilusat suvist pilti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga