Ülemiste vabaks!

Juba nädalajagu päevi sõidab Peetri aleviku, Järveküla ja Assaku kandis ringi autosid, mille külgedel ilutseb kleeps tekstiga Ülemiste vabaks!, Facebookis käib tihe arutelu ja siinsamas blogikeskkonnas on pea veerand tuhat inimest oma arvamust avaldanud…

Viimatinimetatust alustades on peale virtuaaltuuri vaatamist paljud inimesed otsustanud küsitluse kaudu tagasisidet anda. Suur tänu selle eest! Tagasiside on väga väärtuslik ja julgustan ka neid seda andma, kes seni ei ole tahtnud. Igast arvutist saab vaid ühe korra arvata ja sama küsitlusega uut võimalust ei teki. Mul on loomulikult hea meel, et Ülemiste järve avamise toetajad on ülekaalus. Vaata küsitlust siit 

Facebooki lehel Tõnis Kõiv- Ülemiste vabaks! käib elav arutelu järveäärse avamise ohtude ja võimaluste üle. Lühikese ajaga on kirjutatud juba üle 60 arvamusavalduse ja arutelu jätkub. Liitu sinagi aruteluga, tutvudes senikirjutatuga ning küsides oma küsimust või avaldades arvamust.

Autokleepsud Ülemiste vabaks! on idee toetajate võimalus kaasa aidata järveäärse tee vabaks saamisele. Kleepsud on peale saanud juba päris mitu autot ja seni on tulnud vaid positiivset tagasisidet. Kleeps on ilus ja vastukaja samuti positiivne.

Kui nüüd tekkis soov samuti toetada Ülemiste järveäärse tee vabaks saamist ja lasta oma autole kleepsud peale kleepida siis palun võta minuga ühendust siia kommentaari kirjutades, FB sõnumi kaudu või e-posti (tonis.koiv@riigikogu.ee)  teel. Tänan kõiki idee toetajaid!

Lisan mõned fotod kleepsuga autodest:

Autokleepsuga toetad ideed
Autokleepsuga toetad ideed
Autokleeps kaunistab Hondat
Autokleeps kaunistab Hondat
Autokleeps kaunistab Volkswagenit
Autokleeps kaunistab Volkswagenit
Autokleeps kaunistab Jeepi
Autokleeps kaunistab Jeepi
Autokleeps kaunistab Volkswagen Golfi
Autokleeps kaunistab Volkswagen Golfi
Kleeps kaunistab Seat-i
Kleeps kaunistab Seat-i

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga