Türi Grillfest on hea võimalus valijatega suhtlemiseks

7.juunil toimus Türi tehisjärve ääres toidukultuuri festival Grillfest, kus Reformierakonna meeskond osales juba teist aastat.

Põhjuseks, miks osaleme, on võimalus vahetult rahvaga suhelda, inimestele erakonna poliitikat tutvustada, tehtu kohta tagasisidet küsida. Selle juures on omal kohal ka grilltoidu pakkumine. Pakkusime veel lisaks ka kvaliteetset kohvi ja teed.

 

Reformierakonna meeskonnas osalesid veel ribiliha grillimise ja ja fantsaasiaroa eest vastutanud Paide kutsekooli direktor Rein Oselin ning telgi ja varustuse korraldanud Türi jalgpalliklubi omanik ja treener Vitali Gansen. Rahvaga suhtlesid ka erakonna Järva arendusjuht Hele Pärn ning Koigi vallavanem Kristjan Kõljalg. Türilane Mati Sadam oli nii Reformierakonna grillimeeskonna liige kui ka teisi võistkondi hindava zhürii liige. Abikaasa  Marge hoolitses tee ja kohvi eest. Mu tütar ja poeg lõid ka jõudumööda kaasa.

 

Jutuajamistest selgus, et inimeste meelsus meie suhtes on väga positiivne ja see annab tunnistust, et Reformierakonnal on Türi kandis väga palju valijaid. Reformierakonna boksi külastanud inimeste arvu saab mõõta sadades. Küsituslehed said otsa poole päevaga. Nende täitjate vahel loositi välja meeneid.

 

Vestlustes oli mitmel korral teemaks ka olmemüra, mille kahjulike mõjude selgitamise olen endale südameasjaks võtnud. Hea oli kuulda, kui inimesed ütlesid, et on minu artiklitest müraga võitlemisel nõu ja abi saanud. 

Türi Grillfest oli igati tore üritus. Meie, kes me Reformierakonna boksis aktiivselt tegutsesime, suurt üldist festivali kultuuriprogrammi ega muid tegevusi kaasa ei teinud, kuid isegi ilma selleta oli huvitav ja lõbus.

Vt ka pilte galeriist

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga