Teatepulk üle antud

Nii otseses kui ülekantud tähenduses sai täna õhtul Reformierakonna Järvamaa juhatuse liige Kristjan Kõljalg enda kätte teatepulga Järvamaa reformikate juhtimiseks.

Teisipäeva õhtul Türi vallas Veski-Sillal toimunud Reformierakonna Järvamaa maakondliku organisatsiooni laiendatud juhatuse koosolekul valiti maakonnaorganisatsiooni uueks juhiks Koigi vallavanem Kristjan Kõljalg.

Kristjani lähiaja üheks olulisemaks eesmärgiks on tagada, et Reformierakonna nimekirjaga minnakse järgmisel aastal toimuvatele kohalikele valimistele vastu kõigis maakonna omavalitsustes. Reformierakonna toetus on Järvamaal erinevate küsitluste järgi kõrge ning see on hea eeldus hea tulemuse saavutamiseks.

Olles valitud Järva- ja Viljandimaalt Riigikokku, olen jätkuvalt Reformierakonna Järvamaa juhatuse liige. Minu seitsmeaastase juhtimise ajal kasvas reformierakondlaste arv Järvamaal 250-lt 400ni ja moodustati piirkonnaorganisatsioon kõikides omavalitsustes.

Andsin teatepulga Kristjanile üle rahuliku südamega, sest nii muutub Reformierakonna Järvamaa meeskond senisest veelgi tugevamaks. Meil on tubli arendusjuht ja asjalikud piirkonnajuhid. Nüüd sai Kristjan võimaluse maakonnaorganisatsiooni tööd kavandada eesootavaid kohalikke valimisi silmas pidades. Reformierakonnal on Järvamaal 12 piirkonda ja ligi 400 liiget.

 

PS! Otseses tähenduses teatepulgaks võib nimetada puidust haamrikest, millele lisatud innovatiivne “asi” eseme kasutusotstarvet märkimisväärselt muudab. Väikeste asjade muutmisest saavadki alguse suured muutused.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga