Koolialguse nädal

Möödunud nädala põhiline päev oli kaheldamatult 1. september. Paljudes peredes läksid lapsed jälle kooli, kuid kõige tähtsam on ikka esimese klassi esimene koolipäev. Meie peres oli see õnn, et poeg läks esimesse klassi ja on nüüdseks juba nädala koolis käinud. Igati vahva.

Paides avati septembri alguses uus lasteaed. Juba aastaid on Paidesse uut lasteaeda ehitada plaanitud, kuid alles 2007a märtsivalimisteks Reformierakonna poolt lubatud programm  "Igale lapsele lasteaiakoht" tegi selle võimalikuks. Paide taotles ja sai raha riigilt ning ehitaski lasteaia valmis. Rõõmuks lastele ja vanematele ning kõigile Paide maksumaksjatele. 
Poliitikanädal aga möödus valimiseelselt. Erakonna piirkondade koosolekud Karedal ja Paides, kohtumised inimestega erinevates Järvamaa nurkades.
3.september oli viimane valimisliitude registreerimise kuupäev ning seetõttu sai laiemale avalikkusele teatavaks, et Paide linnapea nõunik teeb valimisliitu. Idee keskerakonnast, liikmed IRL-ist ja nii siis linnapea „parem käsi“ seda „uut“ nimekirja teeb. Meetoditega, mis hea poliitilise tava piirid ületab.
 
Sotsiaaldemokraadid andsid reedel terve oma nimekirja üle. Sõitsid „grillahjuga“ raekoja ette ja viisid paarkümmend nime sisse. Said vajaliku meediakajastuse ja nimekirja pealt võib ennustada, et ka mõned kohad volikogus. Kuid kindlasti mitte rohkem kui nende endi poolt eesmärgiks seatud.  
 
Reformierakonnal käivad Järvamaa eri piirkondades veel viimased ettevalmistused. Kus vajab programm veel viimast lihvi, kus veel mõnel kandidaadil paberid täitmata, kus kampaaniaplaan täpsustamist või muud nipet-näpet. Reformierakondlased kandideerivad igas Järvamaa omavalitsuses, kui palju ja milliste kandidaatidega, avaldatakse uue nädala esimestel päevadel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga