Hea Harjumaa elanik!

Kõige tähtsam on vabadus. See, et Eesti julgeolek oleks kaitstud, et kedagi meist ei küüditataks enam kunagi omaenese kodust teadmatusse…

Kui Eesti riigi iseseisvuse ja meie vabadusega on kõik korras, siis saame mõelda ka teiste asjade peale. Et oleks vähem häiringuid meie ümber, ei haiseks ega müriseks ega toimuks muud elukvaliteeti häirivat. Et meil oleks võimalik teha inimeste elukvaliteeti parandavaid otsuseid nagu sissetulekut suurendavad maksualandused, pensionitõus, lastega perede toetamine, aga ka näiteks eakate hambaproteesihüvitise hambaraviks kasutamise lubamine.

Tahan, et säiliks Linnamäe paisjärv ja hüdroelektrijaam, et Vaida jalakäijate sild saaks korda, et Rail Baltica Harjumaa trassivariantidest eelistataks lõunapoolset, et Laagrisse tuleks riigigümnaasium ja et Vana-Tartu maantee äärde rajataks kergliiklustee. Soovin, et Harjumaa  inimestel oleks hea ja turvaline elada ning meie elukvaliteet aasta-aastalt paraneks.

Kui soovid  Eesti julgeoleku tagamist ja lisaks veel Śveitsi tasemel elukvaliteeti, siis palun toeta mind Riigikogu valimistel hääletades minu poolt. Luban, et olen sinu jaoks ka järgmisel neljal aastal alati olemas, e-kirja või telefonikõne kaugusel.

Lugupidamisega

Tõnis Kõiv

303

numbriga foto

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga