Sven Mikser, tule Reformierakonda!

Sel nädalal lahvatanud skandaal sotside esimehe avalduse esitamise kohta KAPO-le annab põhjuse kutsuda noort ja asjalikku välispoliitika asjatundjat liituma Reformierakonnaga.

Sven Mikser lahkus teatavasti Keskerakonnast just tema jaoks sobimatu erakonna juhtimise ja Euroopa Liidu vastu olemise tõttu. Euroopaliku ja euroopameelse poliitikuna ei suutnud ta sellega leppida.
 
Pea sama raske on leppida sellega, et erakonna esimees väidab avalikkusele ja kirjutab erakonna liikmetele, et ta ei ole KAPO-le  mingit avaldust esitanud. Juba mõned tunnid hiljem selgub, et vägagi on, omakäeliselt kirjutatud allkirigi all. Kuidas küll sellega leppida?!
 
Järva-ja Viljandimaalt valitud rahvasaadik Sven Mikser on ajanud tublilt Eesti välispoliitikat ja teab seetõttu väga hästi kui raske on kasvatada riigi välispoliitilist usaldusväärsust. Eesti rahvusvaheline maine ja sealhulgas usaldusväärsus on sotside esimehe käitumise tõttu saanud ilmselt kahjustada.
 
Reformierakond Vabariigi Valitsuse juhtiva jõuna  pingutab eelarve ja euro saamiseks vajalike kriteeriumite täitmise nimel, et välisinvesteeringud saaks tulla, et uusi töökohti loodaks, et inimeste elu läheks paremaks. Hea investeerimiskliima juurde kuulub ka riigi hea maine.
 
Siit on loogiline jõuda kutseni: Sven – tule Reformierakonda! Meil seistakse väärtuste eest ja ei mängita isiklike solvumiste pinnal Eesti riigi mainega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga