Positiivsest mõtlemisest

Rõõm on lugeda laupäevasest maakonnalehest lugusid noortest inimestest, kes hindavad Järvamaa elu-ja töökeskkonda. Neil on õigus. Järvamaa väärtus elukeskkonnana üha kasvab, majandusareng ja aktiivne arendustöö toob juurde ka uusi töökohti, areneb infrastruktuur jne. Järvamaal ei ole lapse lasteaeda panekuga probleemi, kui kohe kodu lähedal ei ole kohta, siis mõned kilomeetrid eemal ikka leidub vaba koht. Koolides antakse head haridust. Uued jalgrattateed ja spordihooned võimavaldavad tervislikult aega veeta. Vaba aja veetmise või pigem küll einestamise kohana pälvis Bonatal päevalehe ajakirjanike kiituse. Jällegi asja eest, sest nii toit kui teenindus on Bonatalis tõesti head.

Uusi töökohti tuleb üha juurde. Äsja avati Jalaccell ja Brandner, olemasolevad tööstused otsivad üha uusi töökäsi. Loodan, et linnavalitsus saab samuti valimiskampaaniast üle ning jätkab läbirääkimisi aktsiaseltsiga Tere, et Tallinnast Paidesse tootmise ületoomiseks vajalik koostööleping sõlmida. Volikogu otsus eelmise aasta oktoobrist ootab täitmist.

Tallinn-Tartu maantee ehitamise jätkumine ning mitmete uute kinnisvaraarendusprojektide käivitumine Järvamaal toob kaasa palju uusi tuuli. Elavnemist majandusse, uusi elanike ning ka töökohti.

Rohkem positiivset mõtlemist ja enesekindlust, see vähendab stressi ja parandab elukvaliteeti. Soovitan kõigile!

Tõnis Kõiv

Postitatud 13.märts 2007

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga