Möödunud nädalast

Teisipäev 10.aprill läks meie pere ajalukku kurva sündmusena. Siit ilmast lahkus äiapapa, isa ja vanaisa. Puhaku ta rahus!

Kolmapäeval sai Türil kokku lepitud, et selle aasta Palvushommikusöök toimub Türil, täpsemalt Laupa mõisas 18.mail. Kohtumisel vallavanema juures osalesid veel Särevere kooli töötajad, värske haridus-ja kultuurinõunik, maavanem ja allakirjutanu koos usutegelastega. Türilaste suhtumine oli väga positiivne ning nii saimegi vahepeal juba ärajäämise ohtu jäänud palvushommikusöögi siiski päästa. Tegemist ju siiski ühe Järvamaa arenguleppes kirjas oleva üritusega, mis peab vähemalt kord aastas toimuma. Loodan, et kirikutegelaste poolt levitatav vaimsus ja üldistes huvides mõtlemine seob igat kogukonda.

Neljapäeval toimus Paides, Mainori koolimajas Reformierakonna Järvamaa organisatsiooni üldkoosolek. Lisaks valimistulemuste analüüsile kuulasime erakonna ase-esimehe Meelis Atoneni selgitusi koalitsiooniläbirääkimiste ja -partnerite kohta, samuti muudelgi päevakajalistel teemadel. Ei jäänud küsimata ega vastamata ka n ö Tavidi teema.

Nädalavahetus tõi sooja ilma ja kurguvalu. Kasutades esimest ja trotsides teist sai Joodil hulgaliselt kevadisi töid tehtud. Õunapuid hõredamaks lõigatud, muru rohelisemaks riisutud, liha grillitud ja muidu end hästi välja puhatud.

Loodan, et uus töönädal toob kaasa alatiste komisjonide kokkukutsumise, siis saab esimehed ära valitud ning alustada eelnõude menetlemisega. Sotsiaalkomisjoni laual on juba kaks pensionieelnõud ootamas, mõlemad tulenevad värskelt allkirjad saanud koalitsioonileppest.

Tõnis Kõiv

Postitatud 15.aprill 2007

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga