Miks valida Tõnis Kõivu?

Kuna käib mitte ainult Riigikogu vaid ka Reformierakonna sisevalimiste kampaania siis olen paljudele inimestele andnud järgmise vastuse…Kandideerin Riigikokku, sest soovin jätkata võitlust inimeste parema elukvaliteedi nimel ja seda saab kõige tulemuslikumalt teha parlamendis. Olen viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud erinevate häiringute vastasele võitlusele. Olgu tegemist häiriva müra või haisuga, koerte haukumise või varga-alarmiga, tümpsuva muusika või muu hoolimatuse näidetega, ikka saab minu käest nõu ja abi. Annan oma parima, et ka seadusandlusest oleks häiringute vastu võitlemisel tõhus abi. 

Värskeim foto
Kandideerin Reformierakonna nimekirjas Harju-ja Raplamaal

Kuna 10 aastat tagasi, täpsemalt 22.detsembril 2004 kolisime perega elama Peetri alevikku (tollal veel külla) Rae vallas siis oli loogiline valik kandideerida ka Riigikokku Harju-ja Raplamaal. 

Positiivse tõuke andsid eelmisel aastal Rae valla valijad, kes otsustasid mind valida Rae vallavolikokku, kuhu ma küll seaduse järgi kuuluda ei saa. Seetõttu löön vallavolikogu töös kaasa volikogu keskkonnakomisjoni liikmena.

Riigikogus kuulun samuti keskkonnakomisjoni ja Euroopa Liidu asjade komisjoni. Tänu sellele olen päris hästi kursis meist arenenumate riikide edusammudega elukvaliteedi kasvatamisel ja ma ei näe põhjust, miks ei võiks meie kõik siin Eestis paremini elada.

Eesti Ekspressis avaldatud haisuvana pilt
Eesti Ekspressis avaldatud haisuvana pilt

Riigikogu keskkonnakomisjoni jaoks 2012 aastal koostatud nn Haisuraport on aidanud ühiskonna teadvusesse tõsta nende inimeste probleemi, kes eelkõige suvel vaevlevad lämmatava haisu käes, mis nende elu ebaväärikaks muudab.  Ainult haisuvaba elu on väärikas elu. Võitlen edasi selle nimel, et keegi ei peaks vastu oma tahtmist alandava haisu sees elama. 

Järgnevalt valik pealkirjas esitatud küsimusele vastuseid andvaid lühilauseid:

Kui sa tahad elada nagu Šveitsis ning nautida sama elukvaliteeti ja sissetulekut, siis vali Tõnis Kõiv!

Kui sa tahad, et meie inimeste hambad oleksid tervemad, siis vali hambaraviprogrammi eestkõneleja Tõnis Kõiv!

Vali Tõnis Kõiv, sest tema toetab seda Rail Baltica trassivarianti, mis ei lähe läbi Uuesalu, Luige ja Kangru külade.

Vali Tõnis Kõiv ja Eesti metsi majandatakse paremini!

Kui sa tahad promeneerida Ülemiste järve lõunakaldal, vali Tõnis Kõiv!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga