Miks kandideerin Paide linnavolikokku?

Vastu tulles mitmete paidelaste soovidele olen otsustanud kandideerida selle sügise Paide linnavolikogu valimistel.

Olen Paidet linnapeana juhtinud üle seitsme aasta ning siiani kursis Paide linna rõõmude ja muredega. Paide linna hea käekäik on minu jaoks oluline. Linn on oma arengus jõudnud ajajärku, kus tehnilise infrastruktuur hakkab korda saama. Kümmekond aastat tagasi alustatu on lõpusirgel – puhas joogivesi jõuab käimasoleva torustike rajamise projektiga igasse kodusse. Nüüd on vaja ka linna teed ja tänavad korda teha.

Paide üks väärtustest ongi hea elukeskkond, mida tuleb aga pidevalt edasi arendada. Uued investeeringud ja töökohad tulevad kui valitseb aus konkurents ja linnavõim on avatud uutele ettevõtmistele.

Muutusi on Paide juhtimises hädasti vaja, sest omakasu meeles pidades ja tulevikuvisiooni mitte omades on lihtne varasemalt ettevalmistatud projekte ellu viia, samal ajal linna lõhki laenates. Nüüd on vaja järgmisel linnapeal raha-asjad jälle korda saada ning läbimõeldud samme astudes linna edasi arendada.

Reformierakonnal on Paides väga hea linnapeakandidaat – Üllar Vahtramäe. Mina kandideerin volikokku, et toetada tema linnapeaks saamist. Samas olen ma valmis oma kogemusi, oskusi ja teadmisi ning poliitikutöös tekkinud suhtlusvõrgustikku kasutama Paide linna hüvanguks. Seadus ei luba samal ajal töötada volikogus ja Riigikogus, kuid volikogu komisjoni töös saab kaasa lüüa ka kuuludes ainult komisjoni koosseisu.

Kutsun üles kõiki paidelasi tutvuma valimistel kandideerijate seisukohtadega ning veenduma, et kõige Reformierakonna programm on Paide jaoks parim, linnapea kandidaat ja tema meeskond samuti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga