VII Maalehe Maadlusturniir

30-31.jaanuaril toimus Koerus järjekorras seitsmes Maalehe Maadlusturniir. Võistlused algasid kehaliste katsetega ja jätkusid maadlusmatil parimate väljaselgitamisega…

Kehalised katsed koosnevad viiest alast: joonejooks, sillaringide tegemine, lõuatõmbed, hoota kaugushüpe ja nukuheide. Kui joonejooks, lõuatõmbed ja hoota kaugushüpe on jõukohased kõikidele noortele siis sillaringid ja nukuheide eeldab maadlusvõtete tundmist ning eelnevat harjutamist. Meeleolukaid fotosid ja videoid näeb Maalehe veebist. 

Maalehe Maadlusturniiri võitjad
VII Maalehe Maadlusturniiri võitjad

VII Maalehe Maadlusturniiril osales kokku sadakond sportlast mitmest erinevast klubist. Täpse info võitjate kohta leiab Maaspordikeskuse veebilehelt.

Suur tänu kõigile võistlejatele, kohtunikele ja korraldajatele ning loomulikult toetajatele. Võistlus läks korda ehk noored tüdrukud ja poisid lahkusid võistluspaigalt rõõmsate nägudega. End sai proovile pandud, parimad tunnustatud ja kõik osalejad indu treeningute jätkamiseks järgmiste turniiride tarbeks.

Maaspordikeskus on 28.mail 2007 a loodud sihtasutus, mille eesmärgiks on luua  üle-eestilise ning rahvusvahelise tähtsusega  raskejõustikukeskus Kesk-Eestisse, mida külastab igal aastal umbes 5000 pealtvaatajat ja 2600 sportlast.

Maaspordikeskuse põhilised arengueeldused on järgmised:

  • Tugeva huvigrupi (asutajad) ja meeskonna olemasolu.
  • Asukoht Kesk-Eestis võimaldab kiiret ligipääsu igast Eesti piirkonnast.
  • Raskejõustikualade põhiline kandepind ja populaarsus on läbi aegade asunud maapiirkondades.
  • Elamis- ja majutuskulud võrreldes Eesti suuremate linnadega on oluliselt madalamad.
  • Idee rajada õpilaskodu kuhu majutatakse vabamaadlusega tegelevad Eesti paremikku kuuluvad noorsportlased, kes hakkavad kohapeal õppima ja treenima. Suurlinna ahvatlused puuduvad.

Tõnis Kõiv

Maaspordikeskuse nõukogu esimees

Võitjate diplomid ja medalid
Võitjate diplomid ja medalid, lisaks hulgaliselt meeneid toetajatelt.
Traditsiooniliselt esineb autasustamisel Kaitseväe orkester
Traditsiooniliselt esineb autasustamisel Kaitseväe orkester.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga