Indrek Tarand, lõpetage valetamine!

Ilmselt on Ülemiste järve kaldale promenaadi rajamine nii hea idee, et vastastel ei jää muud üle kui valetada ja vassida. Nädalavahetusel andis üks vana valetaja uue panuse…

Avastasin laupäeva õhtul üllatusega, et Postimees online pidas lausa esiuudise tasemel olevaks europarlamendi liikme Indrek Tarandi järjekordset valet minu plaanide kohta seoses Ülemiste järvega.

Indrek Tarand - lõpetage valetamine!
Indrek Tarand – lõpetage valetamine!

Nimetatud uudises oli kohe alguses avaldatud järgmine informatsioon: „Eurosaadik Indrek Tarand, kes oli laupäeval Mustamäe turul toetamas valimisliidu Vaba Tallinna Kodanik kandidaati Mart Soidrot, avaldas arvamust ka Ülemiste järve avamise kohta suplejatele, mille eest seisab väidetavalt külaelanike huve esindav Peetri külas elav reformierakondlane Tõnis Kõiv.“ Häbi Indrek Tarand! See on selge ja otsene vale, mis on eriti häbiväärne seetõttu, et olen Tarandile sotsiaalmeedias otse ja detailselt lahti seletanud, mis minu idee on ja mis ei ole. Olen väga üheselt kirjutanud, et mina ei toeta ega propageeri Ülemistes ujumist. Aga sellegipoolest  Indrek Tarand jätkab süüdimatult valetamist.

On väga lihtne kontrollida, et ma ei ole mitte kuskil kirjutanud, rääkinud ega muul moel avaldanud, et Ülemiste järve võiks suplejatele avada, ujumiseks kasutada. Vastupidi, olen kogu aeg rõhutanud, et järve kaldal asuv tee tuleks avada veega otseselt mitte kokkupuutuvateks tegevusteks.

Kel huvi kontrollida siis palun klikkige lingile Ülemiste ja lugege läbi kõik aktiivse tegevuse punktid ja vaadake üle sealsete linkide all olev info. Või lihtsalt googeldage!

Kurb on, et minu jaoks üldiselt usaldusväärne Postimees valetamise liimile läks, valet sisaldava uudise üles pani ja minu käest kommentaarigi ei küsinud. Seetõttu olin sunnitud pöörduma Pressinõukogu poole, sest minu arvates on ilmunud lugu vastuolus hea ajakirjandustavaga ja see ei saa niimoodi jääda.

Kutsun üles oponente väljuma labaste valetajate rollist! Indrek Tarand (ja mõni teinegi veel)  – lõpetage valetamine! Kui teil on tõele vastavaid argumente siis palun, kasutage neid.

Valel on lühikesed jalad!

Valega kaugele ei jõua.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga